Firmamız hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. 

Hakkımızda

STEEL HOUSE

Bizi Tanıyın

1999 yılında küçük bir ofiste projelerle iş hayatımıza başladık. 2001 yılında İnşaat sektöründe müteahhitlik yapmaya başladık ve 2003 yılında Aksaray ilindeki organize sanayi bölgesindeki kurduğumuz fabrikamız ile  STEEL HOUSE markasını oluşturduk.

Sektörün günümüz koşullarında insanların ihtiyaçlarının bu yönde olacağı öngörüsüyle yaptığımız yatırım, bugün doğru bir yatırım olduğunu kanıtladı.

Sektörde birçok ciddi yatırımın başlangıç aşamalarında yer alarak binlerce şantiye binası, ofis, yatakhane binası, spor tesisi, prefabrik ve çelik evler, konteynerler, kabinler, modül evler inşa ettik. Binlerce müşteriyle tanıştık ve onların memnuniyetini paylaşma mutluluğunu yaşadık. Müşterilerimizle dost olmak en büyük kazancımız oldu.

toplu-konut

Ergonomik Yapı

İnşaat, Şantiye alanı gibi yerlerde hızlı ve kolay kurulum sağlayacak çözmlerimizle bir adım öndeyiz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Özellikle çelik ve prefabrik temelli ürünlerimizde geniş ürün yelpazesi sunuyoruz.

Uzman Personel

Alanında uzman personelimiz ile her türlü işlerinizde hızlı ve pratik çözünler sunuyoruz.

Neden Farklıyız?

Şantiye yapılarında tamamen perçin ve vidalı sistemlerle ürettiğimiz yapıların defalarca sökülüp takılmasını sağladık. Tedarikçisi olduğumuz firmaların vazgeçilmezi olmanın gururunu yaşıyoruz. Kısa sürede kaliteli binalarımız ve uygun fiyatlarımızla sektörün önemli bir firması olduk.

Konteynerlerde demonte uyumlu ve yekpare olabilen özel tasarımlarımızla seri üretim konteyner üretiyoruz. Ayrıca her türlü kabin talebine kayıtsız kalmayarak geniş bir ürün yelpazesi sunduk. Ürünlerimiz ülkemizin her bölgesine ve dünyanın birçok ülkesine ulaşmaktadır.

Prefabrik binalarda müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürünleri baz alarak birçok standart üretim modeli belirledik. Kaliteli, ekonomik, pratik ve hızlı prefabrik yapılar üretiyoruz.